O mnie

-Cześć. Mam na imię Wagnard.
-CZEŚĆ WAGNARD.
-Właściwie Wagnard to nie imię, chociaż zdarza się, że ludzie w to wierzą, ale wolę aby tak właśnie mnie nazywano. Dziękuję, że przyjęliście mnie do swojego grona. Wiem, że nie mieliście zbyt dużego wyboru. Od paru lat planszówki zabierają mi coraz więcej wolnego czasu. Postanowiłem więc podzielić się z wami swoimi przemyśleniami.
Czego możecie się spodziewać? Raczej nie będzie recenzji tytułów najnowszych, chociaż oczywiście w miarę możliwości, takie również będą się pojawiać. Dlaczego właśnie tak? Ponieważ jestem osobą wybredną jeśli chodzi o kupowanie czegokolwiek. Zanim coś kupię, leży to na wishliście co najmniej pół roku. Rzadko zdarza mi się kupić coś w ciemno. Po drugie... w związku z tym, co było powiedziane wcześniej... może się okazać, że będę opisywał gry, które już wielokrotnie były recenzowane. Teoretycznie nie ma to sensu, lecz jeśli ktoś nie może się zdecydować, to im więcej opinii tym lepiej (chociaż wg. psychologów może być odwrotnie). Po trzecie... nie będzie tutaj dominacji, ani faworyzowania żadnego typu gier. Nie będzie podejścia w stylu "euro gry są bardziej wartościowe, bo nie są tak losowe jak ameritrashe".
Po czwarte, jestem odporny na wszelkie hype'y (tak to się pisze??) i społeczne dowody słuszności. Cenię sobie własne zdanie w związku z czym może się okazać, że faktycznie uda się wam tutaj znaleźć coś nowego. Po piąte i ostatnie, czasami pojawiać się będą posty, nie będące ani recenzjami ani zapowiedziami, ani poradnikami tylko moimi przemyśleniami na różne tematy (nadal jednak związane z planszówkami), proszę wybaczcie mi to, każdy czasem potrzebuje się wygadać.
Tak więc, jeszcze raz witam wszystkich i mam nadzieję, że miło spędzimy razem czas.

Ahh... jeśli kogoś to interesuje, to tutaj znajdzie link do mojego profilu na Board Game Geek.